Kod Producenta
BL047
Przeznaczenie
Do obudów
Kompatybilny z:
Obudowami / Radiatorami CPU
Liczba wentylatorów
1 [szt.]
Średnica wentylatora
140 [mm]
Obroty na minutę (maks)
1000 [obr/min]
Regulator obrotów
Nie
50,00 zł
Zobacz gdzie kupić
Wyjątkowa niezawodność i ciche chłodzenie Wentylatory Pure Wings 2 łącząc wyjątkową niezawodność, cichą pracę oraz idealną proporcję ceny do jakości, wyróżniają się w swojej klasie. Niemiecki zespół specjalistów zaprojektował je z myślą o cichej i wydajne j pracy w przystępnej cenie. Pure Wings 2 to możliwość instalacji cichego chłodzenia be quiet! w każdym komputerze PC. Model Pure Wings 2 140mm to największy z wentylatorów, który łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy produktu. Zapewnia maksymalny p rzepływ powietrza i pracuje cicho, na poziomie 18.8 dB(A). To idealne rozwiązanie do podstawowych komputerów, jak i jednostek do gier i multimediów.
Cechy produktu Dziewięć łopatek o zoptymalizowanym kształcie ogranicza generowanie hałasu i poprawia przepływ powietrza Cicha praca nawet przy maksymalnej prędkości obrotowej, poniżej 18.8 dB(A) Idealny wybór zarówno do komputerów podstawowej klasy, jak i jednostek do gier i multimediów Wysokiej jakości łożysko typu rifle gwarantuje długą żywotność do 80.000 godzin Trzy lata gwarancji
Chłodzenie
RodzajWentylator do obudowy
Typ chłodzeniaAktywne
Liczba wentylatorów1 wentylator
Parametry fizyczne
Materiał wykonaniaTworzywo sztuczne
Średnica wentylatora140 mm

Wentylatory Pure Wings 2 łącząc wyjątkową niezawodność, cichą pracę oraz idealną proporcję ceny do jakości, wyróżniają się w swojej klasie. Niemiecki zespół specjalistów zaprojektował je z myślą o cichej i wydajnej pracy w przystępnej cenie. Pure Wings 2 to możliwość instalacji cichego chłodzenia be quiet! w każdym komputerze PC.Model Pure Wings 2 140mm to największy z wentylatorów, który łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy produktu. Zapewnia maksymalny przepływ powietrza i pracuje cicho, na poziomie 18.8 dB(A). To idealne rozwiązanie do podstawowych komputerów, jak i jednostek do gier i multimediów.