Transport

Realizacja zamówienia rozpoczyna się momencie potwierdzenia rezerwacji produktu. Potwierdzenie rezerwacji przesyłane jest w e-mailu. W przypadku braku potwierdzenia, zamówienie nie zostanie zrealizowane. W okresie czternastu dni od dostarczenia zamówionego towaru drogą wysyłkową, Klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyny.

Termin realizacji zamówienia

Większość zamówień realizujemy w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu ich potwierdzenia. W szczególnych przypadkach realizacja zamówienia może przedłużyć się do siedmiu dni roboczych.

Ważne!!! Mimo dołożenia wszelkich starań w bezpieczny sposób pakowania naszych przesyłek prosimy o sprawdzenie w obecności kuriera zawartości i stanu przesyłki. W przypadku uszkodzenia lub niezgodności zamówienia z dostarczonym towarem prosimy o nie przyjmowanie przesyłki i niezwłoczny kontakt ovheb(ary)fcrpegintq.cy

Sklep internetowyzastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia z przyczyn technicznych lub wyczerpania zapasów magazynowych.

Firmy kurierskie

Informujemy , że nie mamy wpływu na pracę kurierów firm spedycyjnych. Nie ma możliwości umawiania się na konkretną godzinę dostawy, nie dysponujemy również numerami telefonów do kurierów. Wszelkie informacje dotyczące dostawy można uzyskać kontaktując się z infolinią firmy spedycyjnej. Firmy kurierskie dostarczają przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00