Sieć „Specjaliści RTV AGD"  liczy obecnie ponad 180 sklepów zlokalizowanych w całej Polsce.  Powstała ona w ramach „Przyjaznego Programu Partnerskiego" którego twórcą jest ACTION S.A.

Rynkowa pozycja Spółki została już wielokrotnie doceniona w niezależnych konkursach. Najlepszym tego przykładem jest jej obecność w takich rankingach jak: lista 100 najszybciej rosnących spółek giełdowych miesięcznika „Forbes" czy konkurs „Giełdowa Spółka Roku" organizowany przez dziennik „Puls Biznesu". Obecność ACTION S.A. w tych prestiżowych zestawieniach spółek giełdowych jest wymiernym potwierdzeniem naszego doświadczenia biznesowego, profesjonalizmu i wiedzy,
z których i Państwo możecie czerpać korzyści.

Dlatego do sieci „Specjaliści RTV/AGD" zapraszamy każdy sklep z branży RTV/AGD zainteresowany rozwojem własnego biznesu. W naszym programie stawiamy na partnerstwo oraz pełne zrozumienie wzajemnych potrzeb.  Dla firm zainteresowanych podpisaniem umowy partnerskiej z ACTION S.A. przewidzieliśmy wiele unikalnych, niespotykanych jak dotąd na rynku rozwiązań,  które na spotkaniu może zaprezentować Państwu osoba odpowiedzialna za rozwój sieci.

Dzięki wsparciu producentów sprzętu RTV/AGD możemy zapewnić sklepom zainteresowanym „Przyjaznym Programem Partnerskim", bardzo atrakcyjne warunki współpracy, pozwalające skutecznie konkurować na rynku.

W ramach działań marketingowych z naszymi Partnerami wydajemy comiesięczną gazetkę promocyjną, organizujemy szereg atrakcyjnych promocji, wspieramy lokalne akcje promocyjne.
Dla sklepów, chętnych do wejścia do sieci, istnieje też możliwość uczestnictwa w prestiżowych programach ekspozycyjnych znanych firm.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami współpracy w ramach sieci „Specjaliści RTV AGD" zapraszamy do kontaktu: ovheb(yor)fcrpegintq.cy